Број на оглас: 3337670
Објавен на: 17.02.2020, 15:28
1 / 7

ДАРМА ДОМА издава 3_собен стан во Тафталиџе 1 !

300 € 350 €
Број на соби:
3
Квадратура:
60 m²
Греење:
Друго
Спрат:
Приземје
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Исток
REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА
Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Дарма Дома издава стан во Тафталиџе кај Млечен, Станот е 60 м2, 3 соби, 2 спални, наместен комплет со нов мебел, со греење на сопствено парно,клима, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,машина за перење, паркинг, нова градба. се наоѓа на приземје со двор, вселив oд 1 март.....

цена-300 евра

шифра 19361

контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje/

Потврден огласувач
 REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА