Број на оглас: 3259259
Објавен на: 26.05.2020, 10:44
1 / 12

FIAT GRANDE PUNTO 1.3 Multijet Dizel

1 €
Марка:
Fiat
Модел:
Grande Punto
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
100000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
AVTO KOMBI
Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


FIAT GRANDE PUNTO 1.3 Multijet Dizel
55KW/ 75PS
Klima
Novo Vozilo
Uvoz od Germanija
Sredeni dokumenti do registracija
Cena 3890€eur
070216264