Број на оглас: 3257055
Објавен на: 12.09.2019, 13:00
1 / 7

ДАРМА ДОМА издава нов стан во Тафталиџе !

300 € Цената не е фиксна 350 €
Број на соби:
2
Квадратура:
60 m²
Греење:
Централно
Спрат:
2 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Исток
REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА
Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Дарма Дома издава нов стан во Тафталиџе кај Млечен, поседува 60 м, 2 соби, дневна и спална. наместен комплет со нов мебел. нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, клима.греење на парно,балкон. паркинг, вселив од 1 октомври....

ЦЕНА-300 евра-не е фиксна

шифра 18204

контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje

Потврден огласувач
 REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА