Број на оглас: 3231784
Објавен на: 15.10.2019, 08:30
1 / 3

ORIGINALEN kabel za Apple iPhone

699 МКД
Марка:
Apple
Модел:
iPhone
Боја:
White
Интерна меморија:
64 GB
РАМ меморија:
2 GB
Големина на екранот:
4,1 - 4,9" инчи
www.GLab.mk
Станете Премиум член

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Originalni kabli od Apple za site modeli na iPhone. Cena 699den.

www.GLab.mk