Број на оглас: 3171817
Објавен на: 08.10.2019, 05:16
1 / 9

Дарма Дома izdava stan vo Karpos 4, City Mall !

300 €
Број на соби:
2
Квадратура:
55 m²
Греење:
Централно
Спрат:
2 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Исток
REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА
Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава стан во Карпош 3 во City Tayer. kaj City Mall, станот е 55 м2, 2 соби, дневна и спална, наместен комплетнo со нов мебел, греење на парно, нова КУЈНА, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, нова градба, балкон, паркинг, НЕВСЕЛЕН ДО СЕГА, вселив веднаш..

Цена-300 евра

шифра 18314

контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje

Потврден огласувач
 REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА