Број на оглас: 3170124
Објавен на: 10.02.2019, 15:38
1 / 12

MERCEDES S320 4matic long

16.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
S 320
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Златна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2020
Сила на моторот:
164 kw / 223 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes S320 4x4 long.kupen tuka.od Mercedes.najsocuvan i redovno odrzuvan vo Mecedes servis. od prv gazda.perfekten..sega registriran .novi letni gumi i komplet zimni.so zelen karton...MOZE ZAMENA SO DOPLATA