Број на оглас: 3150688
Објавен на: 04.02.2019, 13:48
1 / 6

UNIVERZALNA 33m2 namestena garsonjera

200 €
Број на соби:
1
Квадратура:
32 m²
Греење:
Централно
Спрат:
4 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Стар
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Нема
Ориентација:
Исток
Адреса:
Univerzalna
Agencija Imig Dom
Kozle 88/3 meznin lok.8 Skopje
Карпош, Скопје
Станете Премиум член

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


UNIVERZALNA se iznajmuva namestena garsonjera 32m2 na 4-ti kat so parno i lift.
Cena 200€/mesevno
Tel. 070 343 593