Број на оглас: 3129718
Објавен на: 04.07.2019, 05:32
1 / 6

Дарма Дома издава НОВ стан на Водно !

13.000 МКД Цената не е фиксна
Број на соби:
2
Квадратура:
40 m²
Греење:
Централно
Спрат:
Приземје
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Број на балкони:
Нема
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Исток
REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА
Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


ДАРМА ДОМА издава стан на Водно. кај Државна Болница.поседува 40 м2, 2 соби, дневна и спална, наместен со понов мебел,нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, клима.нова градба, парно греење. вселив веднаш...

цена-13 000 денари

шифра 18140

контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje/