Број на оглас: 3109484
Објавен на: 11.09.2019, 20:58
1 / 7

ДАРМА ДОМА издава гарсоњера стан во Тафталиџе 1

200 €
Број на соби:
1
Квадратура:
30 m²
Греење:
Централно
Спрат:
3 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Исток
REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА
Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Дарма Дома издава ГАРСОЊЕРА ВО ТАФТАЛИЏЕ кај Педагошки Факултет. станот поседува 3о м2 ,1 соба, наместен комплет со понов мебел, нова засебна КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, балкон, греење на парно. клима.вселив веднаш...

цена- 200 евра

шифра 18225

контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje/

Потврден огласувач
 REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА