Број на оглас: 3102515
Објавен на: 16.08.2019, 14:54
1 / 5

ДАРМА ДОМА издава нов стан во Карпош !

300 € Цената не е фиксна
Број на соби:
3
Квадратура:
70 m²
Греење:
Друго
Спрат:
2 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Исток
REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА
Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Дарма Дома издава стан кај во Карпош 4 кај близу Стара Телевизија. кај City Mall. поседува 70 м2, 3 соби, днавна и 2 спални,наместен комплет со нов мебел, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,машина за перење, клима инвертер, паркинг, вселив веднаш...

цена-300 -не е фиксна

шифра 18045

контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje

Потврден огласувач
 REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА