Број на оглас: 3097696
Објавен на: 05.12.2019, 14:21
1 / 12

Дарма Дома izdava luksuzen stan vo Aerodrom Dzevahir !

350 €
Број на соби:
2
Квадратура:
55 m²
Греење:
Друго
Спрат:
>15 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Број на балкони:
1 Тераса
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Исток
REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА
Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


ДАРМА ДОМА издава луксузен стан во Аеродром во Џеваир Холдинг, поседува 55 м2, 2 соби, дневна и спална, наместен со нов мебел,нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, клима,нова градба,балкон, машина за садови, сопствен паркинг, можност за користење на базен, сауна, џакузи, теретана, 24/7 рецепциja,игротека,обезбедување,систем на пристап со картичка, централно ладење и греење, НЕВСЕЛЕН ДО СЕГА, вселив веднаш...

цена-350 евра

шифра 18979

контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje/

Потврден огласувач
 REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА