Број на оглас: 3083370
Објавен на: 11.09.2019, 11:52
1 / 1

ДАРМА ДОМА издава нов стан во Дебар Маало!

250 €
Број на соби:
2
Квадратура:
55 m²
Греење:
Централно
Спрат:
1 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Нема
Ориентација:
Исток
REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА
Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов стан во Дебар Маало.kaj Солбо. станот поседува 55 м2 ,2 соби,дневна, и спална. наместен комплетно со понов мебел,греење на парно,нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, клима. нова градба. вселив веднаш...


цена-250 евра

шифра 18075

контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje/