Број на оглас: 3082768
Објавен на: 26.06.2019, 10:23
1 / 8

OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI 120KS *NOVA*SERVISNA KNISKA*

3.649 € Цената не е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Zafira
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2018
Сила на моторот:
88 kw / 120 ks
AVTO BARON
HRISTO TATARCEV 276
Кисела Вода, Скопје

Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


KOLATA E OD PRVI GAZDI KUPENA SO REDOVNI SERVISI POTVRDENO SO SERVISNI DOKUMENTI IMA NAPRAVENO KOMPLET SERVISI KAISI SO ZATEGACI ULJE FILTRI KOMPLET PLOCKI GLAC NOVI GUMI SITE CETIRI PALI VOZI NEMATE NIKAKVIN DAVACKI PO NEJZE VO BESPREKORNA SOSTOJBA E MOZE DA SI JA PROVERITE VO SERVIS PO VAS IZBOR.
FULL OPREMA.
PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA.