Број на оглас: 3056243
Објавен на: 26.08.2019, 11:20
1 / 5

ДАРМА ДОМА издава нова гарсоњера во Центар !

150 €
Број на соби:
1
Квадратура:
25 m²
Греење:
Централно
Спрат:
5 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Наместен
Лифт:
Не
Број на балкони:
Нема
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Нема
Ориентација:
Исток
REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА
Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава гарсоњера во Центар, во Близина Југо Дрво. наместен комплет, станот е 25 м2. 1 соба, КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати .вселив веднаш...


Цена-150 евра


шифра 18088

контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje