Број на оглас: 3031672
Објавен на: 10.09.2019, 11:47
1 / 8

ДАРМА ДОМА издава стан кај Католичка Црква !

250 € 350 €
Број на соби:
2
Квадратура:
50 m²
Греење:
Централно
Спрат:
1 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Нема
Ориентација:
Исток
REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА
Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


ДАРМА ДОМА издава стан кај Католичка Црква, поседува 50 м2, 2 соби, дневна и спална. наместен комплет со понов мебел, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење,греење на парно, клима. балкон, вселив веднаш...


цена-250 евра

шифра 18203

контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje/