Број на оглас: 3031671
Објавен на: 16.12.2019, 05:35
1 / 12

Дарма Дома издава нов стан во Кисела Вода !

550 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
2
Квадратура:
60 m²
Греење:
Централно
Спрат:
1 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Луксузен
Лифт:
Да
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Гаража
Ориентација:
Исток
REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА
Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


ДАРМА ДОМА издава МОДЕРНО НАМЕСТЕН стан во КИСЕЛА ВОДА,кај Рампа, поседува 60 м2, 2 соби, дневна и спална. наместен комплет со нов мебел, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, клима, гаража, балкон, нова градба, вселив веднаш...


цена- 550 евра

шифра 19084

контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje/

Потврден огласувач
 REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА