Број на оглас: 3031665
Објавен на: 24.09.2019, 00:03
1 / 10

ДАРМА ДОМА издава нов стан во Ново Лисиче !

260 € 270 €
Број на соби:
2
Квадратура:
65 m²
Греење:
Централно
Спрат:
14 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Исток
REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА
Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Дарма Дома издава Луксузен стан во Ново Лисиче, во близина на Ројал Бургет и Жито. Станот поседува 65 м2, 2 соби, наместен комплет со нов мебел, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, клима, балкон, греење на парно, паркинг, во близина има постојка за автобус. паркови и зеленило. вселив веднаш...

цена-260 евра

шифра 18298


контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje/

Потврден огласувач
 REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА