Број на оглас: 3028508
Објавен на: 11.02.2020, 13:00
1 / 12

ДАРМА ДОМА издава нов стан во Црниче !

250 €
Број на соби:
3
Квадратура:
60 m²
Греење:
Струја
Спрат:
2 кат
Тип на станот:
Во куќа
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Не
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Исток
REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА
Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава Кат од КУЌА во Црниче, над Света Петка. наместен комплет со нов мебел, станот поседува 60 м2, 3 соби, дневна и 2 спални. нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, балкон, клима, паркинг. преубав двор,вселив ведаш...


Цена-250 евра


шифра 18220

контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje/

Потврден огласувач
 REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА