Број на оглас: 3024616
Објавен на: 14.12.2018, 10:02
1 / 1

pikamer , hilta, hilti, hitachi

7.300 МКД Цената е фиксна
ALAT-PROFESIONAL
Кисела Вода, Скопје
Станете Премиум член

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Вид на оглас: Се продава


Hilta Hitachi 2500w