Број на оглас: 3019278
Објавен на: 12.02.2020, 09:37
1 / 12

ДАРМА ДОМА издава луксузен 3_собен стан во Центар !

500 € Цената не е фиксна
Број на соби:
3
Квадратура:
80 m²
Греење:
Централно
Спрат:
1 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
2
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Гаража
Ориентација:
Исток
REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА
Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Дарма Дома издава луксузен стан во Центар-Капиштец, на Улица Козара, станот поседува 80 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, наместен комплетно со нов мебел, нова КУЈНА, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, 2 купатила, нова градба, клима, балкон,гаража, вселив веднаш...

цена-500 евра-не е фиксна

шифра 19309

контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje

Потврден огласувач
 REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА