Број на оглас: 3017250
Објавен на: 20.11.2019, 15:23
1 / 12

Дарма Дома издава нов 3_собен стан во Центар!

500 € Цената не е фиксна
Број на соби:
3
Квадратура:
70 m²
Греење:
Централно
Спрат:
5 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Број на балкони:
1 Тераса
Број на бањи:
2
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Гаража
Ориентација:
Исток
REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА
Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава луксузен стан во Центар кај Песталоци, станот е 70 м2, со 3 соби, наместен комплетно СО НОВ МЕБЕЛ, LCD, греење на сопствено парно, нова градба, 2 купатила,балкон, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, машина за садови. СОПСТВЕН ПАРКИНГ, интернет, балкон, вселив веднаш...

цена- 500 евра-не е фиксна

шифра 16916

контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje/