Број на оглас: 3009920
Објавен на: 12.02.2020, 15:34
1 / 12

ДАРМА ДОМА издава нов стан во Центар !

400 €
Број на соби:
2
Квадратура:
65 m²
Греење:
Централно
Спрат:
3 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Нема
Ориентација:
Исток
REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА
Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава луксузен стан во Центар кај Телеком близу Плоштад, станот поседува 65 м2 . 2 соби, конфорна дневна и конфорна спална, наместен комплетно со нов мебел,греење на парно, клима, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, машина за садови, вселив веднаш...


цена-400 еврa

шифра 19357

контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje