Број на оглас: 2991094
Објавен на: 11.09.2019, 18:32
1 / 11

Дарма Дома издава 3_собен стан во Тафталиџе !

320 €
Број на соби:
3
Квадратура:
60 m²
Греење:
Централно
Спрат:
2 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Не
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Исток
REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА
Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


ДАРМА ДОМА издава стан во Тафталиџе кај Гимназија Нова. поседува 60 м2, 3 соби, дневна и 2 спални. се издава наместен со понов мебел.КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати, греење на парно, клима. балкон.паркинг. реновиран. вселив веднаш...


цена-320 евра

шифра 17853

контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje/

Потврден огласувач
 REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА