Број на оглас: 2971764
Објавен на: 28.11.2019, 05:06
1 / 8

Дарма Дома издава нов 3_собен стан во Кисела Вода кај Рампа

300 €
Број на соби:
3
Квадратура:
60 m²
Греење:
Струја
Спрат:
1 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Гаража
Ориентација:
Исток
REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА
Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Дарма Дома издава нов стан во Кисела Вода кај Рампа. поседува 60 м2,3соби, дневна и 2 спални. комплет и убаво наместен со нов мебел, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, балкон, 2 клими инвертер, машина за садови, нова градба, гаража, вселив веднаш...

цена-300 евра

шифра 19005

контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje/

Потврден огласувач
 REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА