Број на оглас: 2971751
Објавен на: 10.01.2020, 15:31
1 / 7

ДАРМА ДОМА издава нов 3_собен стан во Дебар Маало!

350 € Цената не е фиксна
Број на соби:
3
Квадратура:
70 m²
Греење:
Централно
Спрат:
Приземје
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Број на балкони:
Нема
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Нема
Ориентација:
Исток
REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА
Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Дарма Дома издава стан во Дебар Маало,кај Кружниот Тек. станот поседува 70 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, станот се издава наместен со нов мебел. нова градба. приземје високо. греење на парно.клима. машина за садови. ЛЦД, вселив веднаш...

цена-350 евра-не е фиксна
шифра 18120

контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje