Број на оглас: 2971747
Објавен на: 16.09.2019, 12:53
1 / 6

Дарма Дома издава НОВ 3_СОБЕН стан кај Нова Железничка !

260 € 290 €
Број на соби:
3
Квадратура:
75 m²
Греење:
Струја
Спрат:
2 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
2
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Исток
REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА
Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Дарма Дома издава супер стан кај Нова Железничка,во Мичурин. наместен комплет со понов мебел,станот поседува 75 м2, 3 соби, дневна и 2 спални соби. КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство.клима, балкон, 2 купатила, вселив веднаш....

цена- 260 евра

шифра 18252

контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje/

Потврден огласувач
 REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА