Број на оглас: 2970922
Објавен на: 13.08.2019, 00:14
1 / 7

ДАРМА ДОМА издава стан во Карпош 2 !

180 € Цената не е фиксна 230 €
Број на соби:
1
Квадратура:
35 m²
Греење:
Централно
Спрат:
1 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Наместен
Лифт:
Не
Број на балкони:
1 Тераса
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Исток
REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА
Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Дарма Дома издава стан во Карпош 2 во непосредна близина на Драмски факултет. поседува 55 м, 1 соби, комплетно наместен. КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, паркинг, балкон. вселив од 1 септември..

цена-180 евра-не е фиксна

шифра 18037

контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje/

Потврден огласувач
 REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА