Број на оглас: 2970918
Објавен на: 14.08.2019, 11:53
1 / 11

ДАРМА ДОМА издава нов стан во Тафталиџе 1 !

250 € Цената не е фиксна
Број на соби:
2
Квадратура:
50 m²
Греење:
Друго
Спрат:
4 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Исток
REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА
Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Дарма Дома издава нов стан во Тафталиџе кај Тцц Плаза, Станот е 50 м2, 2 соби, наместен комплет со нов мебел, со греење на сопствено парно,нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,машина за перење,клима. понова градба. балкон, паркинг. вселив веднаш.....

цена-250 eвра

шифра 18021

контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje/

Потврден огласувач
 REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА