Број на оглас: 2970915
Објавен на: 11.09.2019, 15:35
1 / 7

Дарма Дома издава 3_собен стан во Карпош 1 !

300 € Цената не е фиксна
Број на соби:
3
Квадратура:
50 m²
Греење:
Струја
Спрат:
Приземје
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Исток
REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА
Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Дарма Дома издава нов стан во Карпош 2 кај Факуктетите. поседува 50 м, 3 соби, дневна и 2 спални соби, 4 единечни лежаи. наместен со понов мебел. паркинг, вселив веднаш...

цена-300 евра

шифра 18139

контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje/

Потврден огласувач
 REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА