Број на оглас: 2966629
Објавен на: 13.08.2019, 00:03
1 / 1

ДАРМА ДОМА издава ЛУКСУЗЕН стан во Карпош 3 кај City Mall !

1 € 350 €
Број на соби:
2
Квадратура:
55 m²
Греење:
Централно
Спрат:
3 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Исток
REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА
Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава ЛУКСУЗЕН стан во Карпош 3 кај City Mall, поседува 55 м2, 2 соби, дневна и спална, ,комплетно наместен со нов мебел, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,машина за перење, греење на парно, балкон, нова градба, вселив од 10 септември...


цена-

шифра

контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje

Потврден огласувач
 REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА