Број на оглас: 2963917
Објавен на: 01.10.2019, 11:28
1 / 12

ДАРМА ДОМА издава 3_собен стан во Дебар Маало!

400 €
Број на соби:
3
Квадратура:
65 m²
Греење:
Струја
Спрат:
2 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
2
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Нема
Ориентација:
Исток
REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА
Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


ДАРМА ДОМА издава стан во Дебар Маало, поседува 65 м2,3 соби,наместен комплет со нов мебел,дневна и 2 спални, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, клима. нова градба. балкон. греење на сопствено парно. 2 купатила, вселив од 1 ноември...

цена-400 евра
шифра 18348

контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна www.darmadoma.com.mk e-mail: darmadom.info@gmail.com https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje