Број на оглас: 2963637
Објавен на: 12.08.2019, 10:54
1 / 11

ДАРМА ДОМА издава нов стан во Центар !

320 € Цената не е фиксна
Број на соби:
3
Квадратура:
75 m²
Греење:
Централно
Спрат:
2 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
2
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Нема
Ориентација:
Исток
REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА
Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава издава стан во Центар на Бихачка во блузина на Рамстор.Со површина од 75 м2 , 3 соби,
Станот е комплетно наместен со понов мебел. Располага со дневна и 2 спални. бања, тераса. нова кујна. клима.греење на парно, 2 купатила. машина за садови. вселив веднаш...


Цена-320 евра

шифра 18023

контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje