Број на оглас: 2953956
Објавен на: 20.11.2019, 14:38
1 / 12

ДАРМА ДОМА издава нов 3_собен стан во Карпош 3 кај City Mall

600 €
Број на соби:
3
Квадратура:
80 m²
Греење:
Централно
Спрат:
7 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Исток
REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА
Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


ДАРМА ДОМА издава луксузен стан во Карпош 3 kaj City Mall, станот е 80 м2,3 соби,наместен со нов мебел,дневна и 2 спални, греење на парно, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,паркинг,клима, балкон со поглед према Водно, нова градба, вселив веднаш...

цена-600 евра
шифра 18927

контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje

Потврден огласувач
 REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА