Број на оглас: 2931964
Објавен на: 13.09.2019, 10:50
1 / 1

ДАРМА ДОМА издава нов стан во Карпош 4 !

250 €
Број на соби:
2
Квадратура:
65 m²
Греење:
Централно
Спрат:
2 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Исток
REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА
Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


ДАРМА ДОМА издава стан во Карпош 4, близу City Mall. поседува 65 м2, 2 соби, дневна и спална. наместен комплет до нов мебел, КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, греење на парно, паркинг. понова градба. вселив веднаш...

цена-250 евра
шифра 18274


контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje/

Потврден огласувач
 REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА