Број на оглас: 2912664
Објавен на: 29.06.2018, 11:14
1 / 12

Golf 2.0 tdi Desen volan

1.800 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
07.2018
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Avto Delovi Makedonija
Чешиново, Кочани
Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e vo odlicna sostojba
2.0 tdi 140 konja
6 brzini
Greaci vo sedista
Klimatronik

Потврден огласувач
 Avto Delovi Makedonija (претпријатие)