Број на оглас: 2912660
Објавен на: 09.11.2018, 08:15
1 / 10

Audi A6 1.8 turbo Desen volan

1.000 €
Марка:
Audi
Модел:
A6
Година:
2000
Гориво:
Бензин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
10.2018
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks
Avto Delovi Makedonija
Чешиново, Кочани
Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e vo odlicna sostojba
Motorot e perfecten
Klimatronik
4 el prozori
Moze i na delovi ako vi trebaat poveke delovi
077/655/900

Потврден огласувач
 Avto Delovi Makedonija (претпријатие)