Број на оглас: 2894425
Објавен на: 23.06.2019, 21:38
1 / 8

Bandazi so letni gumi 19ki za bmw x5

550 € Цената не е фиксна
Armen 071 602 390 Bale 076 569 422
S.Oktisi Struga
Струга

Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Bandazi so letni gumi 19ki za bmw x5

2x 255 50 19 general grabber
2x 285 45 19 general grabber

Bandazite se fabricki so gumi vozani max 2000km moze i odelno gumite posebno bandasite posebno

Потврден огласувач
 Armen 071 602 390 Bale 076 569 422