Број на оглас: 2890362
Објавен на: 05.12.2019, 14:35
1 / 12

ДАРМА ДОМА издава стан во Карпош 2 !

400 €
Број на соби:
3
Квадратура:
80 m²
Греење:
Централно
Спрат:
3 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
2
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Исток
REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА
Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава луксузен стан во Карпош, KAJ МИ-ДА,станот е 80 м2, со 3 соби, наместен комплет со нов мебел ,нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,машина за перење, МАШИНА ЗА САДОВИ, клима, балкон , 2 БАЊИ, нова градба, вселив од 1 јануари....


цена-400 еврa

шифра 17501

контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje

Потврден огласувач
 REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА