Број на оглас: 2887753
Објавен на: 15.08.2019, 10:38
1 / 9

ДАРМА ДОМА издава нов стан во Центар позади Рамстор !

300 € 370 €
Број на соби:
3
Квадратура:
70 m²
Греење:
Централно
Спрат:
4 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Година на реновирање:
2019
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Нема
Ориентација:
Исток
REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА
Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Дарма Дома издава ново опремен стан во Центар позади Рамстор, спроти Државна болница. наместен комплет со нов мебел, станот поседува 70 м2, 3 соби, дневна, и 2 спални, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, нова градба, балкон , вселив веднаш...

цена- 300 евра

шифра 18036

контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje