Број на оглас: 2884366
Објавен на: 22.10.2019, 08:16
1 / 10

VILUSKAR STILL 60-20 Elektricen

4.000 €
AVTO KOMBI
Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Вид на оглас: Се продава


VILUSKAR STILL 60-20 Elektricen
Kreva 3.5m 2.2t
Ima i polnac ispraven
Donesen od Germanija
Baterii DEFEKT
Cena 4000eur
Bez Baterii 3000eur