Број на оглас: 2881602
Објавен на: 16.01.2020, 13:49
1 / 1

ДАРМА ДОМА издава нов стан во Карпош !

1 € 280 €
Број на соби:
3
Квадратура:
70 m²
Греење:
Централно
Спрат:
3 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Исток
REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА
Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов стан во Карпош 1 кај Симпо, станот поседува 70 м2 . 3 соби, дневна и 2 спални. наместен комплетно со нов мебел,греење на парно, на 3 кат, лифт, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, клима, паркинг, нова градба, балкон, вселив веднаш..


цена-

шифра

контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje/

Потврден огласувач
 REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА