Број на оглас: 2866486
Објавен на: 07.06.2019, 14:48
1 / 8

ДАРМА ДОМА издава н4_СОБЕН стан во Аеродром !

350 € Цената не е фиксна
Број на соби:
4
Квадратура:
95 m²
Греење:
Централно
Спрат:
3 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
2
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Исток
REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА
Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


ДАРМА ДОМА издава стан во Аеродром кај Железничка. поседува 95 м2, 4 соби, дневна и 3 спални, наместен комплет со нов мевел, нова КУЈНА, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, тераса , 2 купатила. машина за перење, вселив веднаш

цена- 350 евра
шифра 18040

Потврден огласувач
 REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА