Број на оглас: 2849087
Објавен на: 23.06.2019, 21:39
1 / 7

Opel astra g 1.6 16V na delovi

10 €
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
1998
Гориво:
Бензин
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
12.2019
Сила на моторот:
75 kw / 102 ks
Armen 071 602 390 Bale 076 569 422
S.Oktisi Struga
Струга

Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel astra 1.6 16v 1999god na delovi

Prakame i po kargo

Потврден огласувач
 Armen 071 602 390 Bale 076 569 422