Број на оглас: 2844549
Објавен на: 27.03.2018, 17:14
1 / 12

DARMA DOMA IZDAVA LUKSUZEN 3_SOBEN STAN VO CENTAR

600 €
Број на соби:
3
Квадратура:
85 m²
Греење:
Друго
Спрат:
5 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
2
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Гаража
Ориентација:
Исток
REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА
Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Дарма Дома издава луксузен стан во Центар спроти Градежен Факултет, наместен комплетно со нов мебел, поседува 85 м2, со 3 соби, дневна и 2 спални,нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,2 балкони, 2 купатила,5 кат,лифт, клима, греење на сопствено парно, нова градба, машина за перење, машина за садови, оптика интернет, 3 max кабловска, влез со картица, ГАРАЖА, вселив веднаш....


цена-600 евра -не е фиксна

шифра 15580


контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна www.darmadoma.com.mk e-mail: darmadom.info@gmail.com https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje/