Број на оглас: 2843347
Објавен на: 16.08.2019, 10:10
1 / 1

ДАРМА ДОМА издавa нов стан во Центар !

220 € Цената не е фиксна 230 €
Број на соби:
2
Квадратура:
55 m²
Греење:
Струја
Спрат:
1 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Број на балкони:
Нема
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Нема
Ориентација:
Исток
REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА
Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов стан во Центар кај Монренегро близу Рамстор, наместен комплет со понов мебел, станот е 55 м2. 2 соби, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати . клима, греење на струја . нова градба. вселив веднаш...


Цена-220 евра -не е фиксна


шифра 17990

контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje