Број на оглас: 2843162
Објавен на: 10.01.2020, 16:02
1 / 11

Дарма Дома издава нов стан во Карпош 2 !

300 €
Број на соби:
2
Квадратура:
50 m²
Греење:
Друго
Спрат:
1 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Исток
REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА
Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


ДАРМА ДОМА издава луксузен стан во Карпош 2 спроти Хотел Карпош. поседува 55 м2, 2 соби. дневна и спална. наместен комплет со нов мебел, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за садови. машина за перење и сушење , реновиран комплет. 2 клими. 2 лцд. паркинг, греење на сопствено парно.остава.првосмукалка. прибор. ГРАТИС ИНТЕРНЕТ И КАБЛОВСКА, вселив веднаш...


цена-300 евра

шифра 18156

контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуѓда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje/

Потврден огласувач
 REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА