Број на оглас: 2787924
Објавен на: 14.08.2019, 14:09
1 / 8

ДАРМА ДОМА издава нов стан во Центар !

250 € 270 €
Број на соби:
2
Квадратура:
50 m²
Греење:
Струја
Спрат:
1 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Број на балкони:
Нема
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Исток
REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА
Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава стан од 50м2 со една спална соба, комплетно опремен во Центар наспроти Зелен Пазар. Има нов мебел и се од бела техника.Поседува два клима уреди како и машина за сушење алишта.Зградата има соствен паркинг со рампа кој не се наплатува.греење на струја,
во близина има Зелен пазар, градинка, вселив веднаш...


цена-250 евра


шифра 18038


контакт тел: 078/219-508


Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна www.darmadoma.com.mk e-mail: darmadom.info@gmail.com https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje