Број на оглас: 2781329
Објавен на: 12.09.2018, 20:09
1 / 1

strafilica bosch

5.000 МКД Цената е фиксна
ALAT-PROFESIONAL
Кисела Вода, Скопје
Станете Премиум член

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Вид на оглас: Се продава


strafilica bosch 26v

Broj 070491492