Број на оглас: 2778482
Објавен на: 11.07.2018, 10:53
1 / 4

gumi 205 55 16 NEXEN ( letni )

2.500 МКД Цената е фиксна
Zoran
Струмица
Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


078 333 158 viber

NEXEN made in Korea

195 65 15 2400
205 55 16 2500

poveke dimenzii na kager

isporaka po kargo za 24h
- tubeles ventili gratis