Број на оглас: 2752689
Објавен на: 05.12.2019, 18:58
1 / 10

Дарма Дома издава нов стан во Кисела Вода !

220 €
Број на соби:
2
Квадратура:
60 m²
Греење:
Струја
Спрат:
2 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Не
Број на балкони:
1 Тераса
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Исток
REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА
Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Дарма Дома издава нов стан во Кисела Вода кај Пелагонија близу Центар, поседува 60 м2, 2 соби, дневна и спална. комплетно наместен со понов мебел, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домакинство, машина за перење,паркинг, греење на струја, клима, реновиран, вселив од 1 ноември...

цена-220 евра

шифра 18392

контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje/

Потврден огласувач
 REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА